Poleć stronę znajomym

Kalkulator kalorii

Licznik BMI

Twoje BMI wynosi:

Licznik BMI


BMI- Zgodnie z wytycznymi WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowia – podstawowa metoda oceny wagi w zależności od wzrostu.


Jeśli wynik jest:


Poniżej 18,5 – niedowaga
18,5 – 24,9 – waga prawidłowa
25,0 – 29,9 – Nadwaga!
Powyżej 30,00 – Otyłość!!!


Jeśli Twoje BMI jest niższe niż 18,4 masz NIEDOWAGĘ:

Powinnaś możliwie jak najszybciej ustalić prawidłową dietę, która pozwoli ci uzyskać zdrową wagę. Pamiętaj, niedowaga jest bardzo niezdrowa i może być przyczyną wielu dolegliwości.
Jeśli Twoje BMI mieści się w przedziale od 18,5 do 24,9 masz PRAWIDŁOWĄ WAGĘ:
Gratulujemy. Twoja waga jest na prawidłowym poziomie. Staraj się odżywiać racjonalnie i zdrowo aby utrzymać takie BMI. Warto popracować nad swoją sylwetką aby zachować zdrowy i młody wygląd.
Jeśli Twoje BMI mieści się w przedziale od 25,0 do 29,9 masz NADWAGĘ:
Powinnaś popracować nad pozbyciem się zbędnych kilogramów. Pamiętaj nawet najbardziej rygorystyczna dieta nie przyniesie dobrych efektów jeśli nie połączysz jej z suplementacją.
Jeśli Twoje BMI mieści się w przedziale od 30,0 do 34,9 cierpisz na OTYŁOŚĆ:
Twoja waga jest zdecydowanie za wysoka. Dzięki odpowiednio dobranej diecie i suplementacji możesz szybko wrócić do prawidłowej wagi nie będzie to wymagało poświęceń dzięki opiece konsultantów DarUrody.pl. Pamiętaj, otyłość zwiększa ryzyko występowania wielu chorób i zwiększa śmiertelność.
Jeśli Twoje BMI przekracza 35,0 oznacza to SKRAJNĄ OTYŁOŚĆ:
. Twoja waga wskazuje na stan chorobowy i jest to problem, który powinien podlegać odpowiednim krokom . Pamiętaj, otyłość jest druga pod względem częstości przyczyną śmierci, której można by uniknąć.